Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Chełm

Na zdjęciu puchar przyznany w ramach współzawodnictwa szkół wraz z pucharem.

4 października 2023 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość z okazji 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego oraz Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Chełm. Na uroczystej gali podziękowano obecnym nauczycielom wychowania fizycznego oraz emerytom. Nasza szkoła w rywalizacji szkół ponadpodstawowych zajęła III miejsce, a puchar oraz dyplom odebrała w imieniu Pana Dyrektora Zbigniewa Niderli, w-ce Dyrektor Szkoły Pani Agata Chemicz oraz nauczyciel wychowania Fizycznego Pan Adam Kot. Dodatkowo Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Niderla oraz nauczyciele wychowania fizycznego Pan Adam Kot oraz Pan Norbert Wysocki otrzymali pamiątkowe medale za działalność na rzecz Szkolnego Związku Sportowego. Dyrekcja składa podziękowania wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego uczącym w naszej szkole: Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu oraz młodzieży, która godnie reprezentowała barwy II LO i życzy dalszych sukcesów sportowych.

Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu 
Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu 

see
Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu 

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy szkolnego Dnia Języków Obcych.
Aktualności

Szkolny Dzień Języków Obcych

„Znając języki wszędzie czujesz się jak w domu” – Edmund de Waal Wszelkie dane wskazują, że inwestycja w naukę języków obcych się opłaca, a znajomość kilku języków zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu. Nie jest ważny ani wiek, w którym rozpoczynamy naukę kolejnego języka obcego, ani forma kształcenia – szkolna czy

Czytaj dalej »
Aktualności

Święto Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Orlicz Dreszera w Chełmie miały niezwykle uroczysty charakter. Z tej okazji przygotowano wzruszający montaż słowno – muzyczny. Wśród zaproszonych gości obecni byli m. in. gen bryg. Ryszard Hać były komendant Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie oraz szef Wojsk Lotniczych,

Czytaj dalej »
Dokumenty

Polityka Prywatności

Jak długo strona internetowa może korzystać z raz udzielonej zgody? Zgoda będzie działała tak długo, jak nie zostanie wycofana lub Wyczyścisz ciasteczka. Jakie pliki Cookies zbieramy? Zbieramy Pliki Cookies dotyczące ruchu na naszej stronie. Są to dane dotyczące nawigacji, rodzaju urządzenia oraz ilości odwiedzin naszej witryny.

Czytaj dalej »