Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Chełm

Na zdjęciu puchar przyznany w ramach współzawodnictwa szkół wraz z pucharem.

4 października 2023 roku w Chełmskiej Bibliotece Publicznej odbyła się uroczystość z okazji 70-lecia Szkolnego Związku Sportowego oraz Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół Miasta Chełm. Na uroczystej gali podziękowano obecnym nauczycielom wychowania fizycznego oraz emerytom. Nasza szkoła w rywalizacji szkół ponadpodstawowych zajęła III miejsce, a puchar oraz dyplom odebrała w imieniu Pana Dyrektora Zbigniewa Niderli, w-ce Dyrektor Szkoły Pani Agata Chemicz oraz nauczyciel wychowania Fizycznego Pan Adam Kot. Dodatkowo Dyrektor Szkoły Pan Zbigniew Niderla oraz nauczyciele wychowania fizycznego Pan Adam Kot oraz Pan Norbert Wysocki otrzymali pamiątkowe medale za działalność na rzecz Szkolnego Związku Sportowego. Dyrekcja składa podziękowania wszystkim nauczycielom wychowania fizycznego uczącym w naszej szkole: Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu oraz młodzieży, która godnie reprezentowała barwy II LO i życzy dalszych sukcesów sportowych.

Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu 
Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu 

see
Joannie Kicie, Kindze Krawczyk, Adamowi Kotowi, Tomaszowi Turowskiemu oraz Norbertowi Wysockiemu 

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »