Presja to nie depresja

Na zdjęciu logotyp projektu "Presja to nie depresja".

14 lutego uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach na temat stresu, presji i asertywności. Cykl spotkań prowadzili Zuzanna Nadzieja – uczennica IV LO w Chełmie i Szymon Chmielewski- uczeń II LO w Chełmie. Ze wspólnych pasji i zainteresowań postanowili stworzyć projekt „Presja to nie depresja”, który realizowany był w ramach X edycji olimpiady Zwolnieni z Teorii.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu laureaci konkursu CLICKONMANIAC.
Aktualności

CLICKONMANIAC 2024

Tuż przed wakacjami w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz wydawnictwa Express Publishing & EGIS. Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak licealiści z Lublina, Zamościa czy Świdnika, pisali konkurs na najwyższym poziomie

Czytaj dalej »

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 21 czerwca 2024 (piątek) według następującego harmonogramu: godzina 9:00 klasy III; godzina 10:00 klasy II; godzina 11:00 klasy I.

Czytaj dalej »
Na zdjęciu tegoroczni abiturienci.
Aktualności

Egzamin maturalny

7 maja był pierwszym dniem egzaminów maturalnych. Przez najbliższe trzy tygodnie Absolwenci będą zdawać egzaminy w wersji pisemnej oraz ustnej. Życzymy Wam powodzenia!

Czytaj dalej »