Rajd rowerowy z okazji Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego 2023

Na zdjęciu uczestnicy rajdu rowerowego.

Europejski Dzień Sportu Szkolnego to międzynarodowe święto ruchu w szkołach, będące częścią Europejskiego Tygodnia Sportu – kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive (bądź aktywny). Jego ideą jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród uczniów. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2015 roku w ostatni piątek września na terenie całej Europy, a także kilku krajów Azji, Afryki i Ameryki Południowej. W tym roku do wydarzenia w Polsce zgłosiło się ponad 1000 placówek!

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego
up to 50% off

Nasza szkoła włączyła się w kampanię promującą aktywność fizyczną organizując 29 września 2023 roku Rajd Rowerowy. Młodzież wraz z opiekunami: Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim oraz Justyną Jagiełło pokonała ponad 25 kilometrowy odcinek podziwiając uroki naszego miasta i rejonu. Jak widać pogoda dopisała a dobry humor nie opuszczał uczestników. Rajd zakończono na imprezie powiązanej z ESSD na festynie Rodzinnej Strefy Aktywności zorganizowanej przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Dziękujemy uczestnikom rajdu i zapraszamy za rok.

29 września 2023 roku
Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 
 Justyną Jagiełło

29 września 2023 roku
Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 
 Justyną Jagiełło
29 września 2023 roku

29 września 2023 roku

Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 

 Justyną Jagiełło

29 września 2023 roku

Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 

 Justyną Jagiełło

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »