Rajd rowerowy z okazji Europejskiego Dnia Sportu Szkolnego 2023

Na zdjęciu uczestnicy rajdu rowerowego.

Europejski Dzień Sportu Szkolnego to międzynarodowe święto ruchu w szkołach, będące częścią Europejskiego Tygodnia Sportu – kampanii realizowanej pod hasłem #BeActive (bądź aktywny). Jego ideą jest celebracja i promocja aktywności fizycznej wśród uczniów. Wydarzenie organizowane jest cyklicznie od 2015 roku w ostatni piątek września na terenie całej Europy, a także kilku krajów Azji, Afryki i Ameryki Południowej. W tym roku do wydarzenia w Polsce zgłosiło się ponad 1000 placówek!

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego

Europejski Dzień Sportu Szkolnego
up to 50% off

Nasza szkoła włączyła się w kampanię promującą aktywność fizyczną organizując 29 września 2023 roku Rajd Rowerowy. Młodzież wraz z opiekunami: Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim oraz Justyną Jagiełło pokonała ponad 25 kilometrowy odcinek podziwiając uroki naszego miasta i rejonu. Jak widać pogoda dopisała a dobry humor nie opuszczał uczestników. Rajd zakończono na imprezie powiązanej z ESSD na festynie Rodzinnej Strefy Aktywności zorganizowanej przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy. Dziękujemy uczestnikom rajdu i zapraszamy za rok.

29 września 2023 roku
Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 
 Justyną Jagiełło

29 września 2023 roku
Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 
 Justyną Jagiełło
29 września 2023 roku

29 września 2023 roku

Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 

 Justyną Jagiełło

29 września 2023 roku

Norbertem Wysockim, Tomaszem Turowskim 

 Justyną Jagiełło

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy szkolnego Dnia Języków Obcych.
Aktualności

Szkolny Dzień Języków Obcych

„Znając języki wszędzie czujesz się jak w domu” – Edmund de Waal Wszelkie dane wskazują, że inwestycja w naukę języków obcych się opłaca, a znajomość kilku języków zwiększa szanse na osiągnięcie sukcesu. Nie jest ważny ani wiek, w którym rozpoczynamy naukę kolejnego języka obcego, ani forma kształcenia – szkolna czy

Czytaj dalej »
Aktualności

Święto Niepodległości

Obchody Święta Niepodległości w II Liceum Ogólnokształcącym im. Gustawa Orlicz Dreszera w Chełmie miały niezwykle uroczysty charakter. Z tej okazji przygotowano wzruszający montaż słowno – muzyczny. Wśród zaproszonych gości obecni byli m. in. gen bryg. Ryszard Hać były komendant Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie oraz szef Wojsk Lotniczych,

Czytaj dalej »
Dokumenty

Polityka Prywatności

Jak długo strona internetowa może korzystać z raz udzielonej zgody? Zgoda będzie działała tak długo, jak nie zostanie wycofana lub Wyczyścisz ciasteczka. Jakie pliki Cookies zbieramy? Zbieramy Pliki Cookies dotyczące ruchu na naszej stronie. Są to dane dotyczące nawigacji, rodzaju urządzenia oraz ilości odwiedzin naszej witryny.

Czytaj dalej »