Awans Oli do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej

Na zdjęciu Ola, która awansowała do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej.

Z wielką satysfakcją informujemy o sukcesie Aleksandry Kozyrskiej na Olimpiadzie Geograficznej.

Aleksandra Kozyrska z klasy maturalnej o profilu menadżerskiej została zakwalifikowana do etapu okręgowego L Olimpiady Geograficznej. Drogę do awansu Ola zapewniła sobie pracą pisemną na temat: „Koncepcja rozwoju transportu rowerowego w gminie Kamień”. Uczennica powalczy 10 lutego 2024 roku o miejsce w finale centralnym, który zwalnia z egzaminu maturalnego z geografii. Nauczycielem geografii jest sorka Marta Klasura.

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zawodów okręgowych!

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu laureaci konkursu CLICKONMANIAC.
Aktualności

CLICKONMANIAC 2024

Tuż przed wakacjami w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz wydawnictwa Express Publishing & EGIS. Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak licealiści z Lublina, Zamościa czy Świdnika, pisali konkurs na najwyższym poziomie

Czytaj dalej »

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 21 czerwca 2024 (piątek) według następującego harmonogramu: godzina 9:00 klasy III; godzina 10:00 klasy II; godzina 11:00 klasy I.

Czytaj dalej »
Na zdjęciu tegoroczni abiturienci.
Aktualności

Egzamin maturalny

7 maja był pierwszym dniem egzaminów maturalnych. Przez najbliższe trzy tygodnie Absolwenci będą zdawać egzaminy w wersji pisemnej oraz ustnej. Życzymy Wam powodzenia!

Czytaj dalej »