Awans Oli do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej

Na zdjęciu Ola, która awansowała do etapu okręgowego Olimpiady Geograficznej.

Z wielką satysfakcją informujemy o sukcesie Aleksandry Kozyrskiej na Olimpiadzie Geograficznej.

Aleksandra Kozyrska z klasy maturalnej o profilu menadżerskiej została zakwalifikowana do etapu okręgowego L Olimpiady Geograficznej. Drogę do awansu Ola zapewniła sobie pracą pisemną na temat: „Koncepcja rozwoju transportu rowerowego w gminie Kamień”. Uczennica powalczy 10 lutego 2024 roku o miejsce w finale centralnym, który zwalnia z egzaminu maturalnego z geografii. Nauczycielem geografii jest sorka Marta Klasura.

Gratulujemy i życzymy powodzenia podczas zawodów okręgowych!

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »