Sukces Dreszerczyków w unihokeju

Na zdjęciu reprezentacje dziewcząt, która zdobyła tytuł mistrza w unihokeju.

14 grudnia 2023 roku w Hrubieszowie odbyła się Wojewódzka Licealiada w Unihokeja dziewcząt i chłopców.

Drużyna dziewczyn w składzie: Natalia Wójcik 3b, Julka Babińska 3b, Katarzyna Tabiszewska 4b, Patrycja Zawadzka 4d, Julia Rak 3c, Julia Banach 2d i Amelia Złotnik 2d, Julia Tomaszewska 1a i Patrycja Bielecka 1b została Mistrzyniami Województwa. Opiekunem drużyny była p. Joanna Kita.

Drużyna chłopców w składzie: Damian Skorupa 4b, Mikołaj Burak 3a, Adam Garbacz 3a, Oliwier Konojacki 3b, Szymon Kosz 3b, Filip Wawruszak 3b, Oliwier Koziński 2b, Kacper Osypowicz 2b, Olgierd Sędłak 2b, Kacper Suszczyk 2b, Sylwester Puczkowski 4b, Dawid Kiryczuk 3b zajęli II miejsce. Opiekunem drużyny był p. Adam Kot.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »