Super Dwójki 2024

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞

Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie zaprezentowali talenty takie jak śpiew 🎤, taniec 💃 czy rysunek 🖍️, aż po fotografię 📸 czy nawet magię 🪄. Atmosfera była wspaniała, duch sztuki i rywalizacji unosił się w powietrzu, publiczność wspierała i doceniała wykonawców. Eliminacje zostały poprowadzone w duecie: Olga Wójcicka i Jakub Klajn z klasy 2B, a finał poprowadzili: Klaudia Czyż 2B oraz Jakub Czarnecki 2F. Nasze wspaniale jury występowało w dwóch składach, podczas eliminacji byli to pani Elżbieta Ćwir- nauczyciel języka rosyjskiego, pan Adam Kot- nauczyciel wychowania fizycznego, Nikola Raczyńska- „szefowa” szkolnego profilu na Tik toku oraz Hanna Muzyka- tegoroczna maturzystka z pasją do fotografii. W skład jury finałowego wchodzili: pani Barbara Szarwiło Chełmski Dom Kultury, pani Sabina Englot – Młodzieżowy Dom Kultury oraz pan Krzysztof Kurzepa – Chełmska Szkoła Rocka.

Na konkurs wpłynęło 18 zgłoszeń z czego 8 występów dostało złoty bilet do finału. Podczas przerwy naszego talent show uczniowie bawili się na wspólnym karaoke, które pobudziło publiczność do zabawy. W części finałowej nasze jury wraz z publicznością, mimo trudnego wyboru wybrało prezentacje warte podium:

🥇miejsce zdobyła Martyna Hajduk 2E w kategorii śpiew i gra na gitarze, 

🥈 miejsce zajęła Kalina Stopa w kategorii śpiew,

🥉miejsce otrzymała Oliwia Stefańska w kategorii rysunek.

⭐️Wyróżnienia: Bogusław Domadaj 1E oraz Emilia Okoń 3D.

⭐️Nagroda publiczności: w duecie- Amelia Bednarz 2G, Julia Furtak 1E.

Naszemu talent show towarzyszył charytatywny kiermasz ze słodkimi wypiekami naszych uczniów, z którego pieniądze zostały przeznaczone na Fundację Hospicjum Starego Psa „U psiej mamy”.

Organizatorką tegorocznych Super dwójek była pani Marta Klasura z pomocą swojej wychowawczej klasy 2B.

W przygotowania wydarzenia włączyli się również nauczyciele: pani Kinga Krawczyk, pan Łukasz Łukiewicz, pani Zofia Płocienniak, pan Andrzej Ślepaczuk, nauczyciele wychowania fizycznego – pan Adam Kot, pan Norbert Wysocki, pani Joanna Kita i pan Tomasz Turowski.   

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »