Dreszerczycy z awansem do finału konkursu Clickonmaniak

Na zdjęciu uczniowie, którzy awansowali do etapu wojewódzkiego konkursu Clickonmaniak.

Już w piątek 19 kwietnia odbędzie się ostatni etap Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC. Po dwóch etapach: szkolnym

i okręgowym, troje uczniów naszego liceum zakwalifikowało się do etapu wojewódzkiego: Alan Koperski z klasy 3b (opiekun – pani Jolanta Stopa), Julia Kuryś z klasy 2f (opiekun – pani Marzena Czajkowska) oraz Magda Piecuch z klasy 3e (opiekun – pani Barbara Wiszniewska).

Młodzież naszego liceum napisze etap wojewódzki w I Liceum Ogólnokształcącym im. Jana Zamoyskiego w Zamościu.

Finał tegorocznej edycji konkursu rozpocznie się o godz. 13.00 i potrwa 90 minut.

Trzymamy kciuki za naszych uczniów.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu tegoroczni abiturienci.
Aktualności

Egzamin maturalny

7 maja był pierwszym dniem egzaminów maturalnych. Przez najbliższe trzy tygodnie Absolwenci będą zdawać egzaminy w wersji pisemnej oraz ustnej. Życzymy Wam powodzenia!

Czytaj dalej »
Na zdjęciu uczniowie w trakcie webinarium.
Aktualności

„Pieniądze nie rosną na drzewach”

Uczniowie kolejnej już klasy o profilu menedżerskim mieli okazję uczestniczyć w zajęciach Szkoły Głównej Handlowej prowadzonych online. W webinarium „Pieniądze nie rosną na drzewach” udział brała klasa 2B w dniu 24 kwietnia. Zajęcia poprowadziła dr Agnieszka Wójcik-Czerniawska – adiunkt w Zakładzie Finansów Samorządu Terytorialnego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Młodzież

Czytaj dalej »
Na zdjęciu przyszłe absolwentki II LO w Chełmie.
Aktualności

Zakończenie roku klas czwartych

26 kwietnia miało miejsce uroczyste zakończenie roku klas czwartych. Było wiele wspomnień oraz wzruszeń. Przed świeżymi absolwentami majowy maraton egzaminu maturalnego. Drodzy Absolwenci, życzymy Wam powodzenia oraz wielu sukcesów w dorosłym życiu.

Czytaj dalej »