VII Mistrzostwa Szachowe Szkoły

Na zdjęciu uczestnicy Szachowych Mistrzostw Szkoły wraz z Panem Dyrektorem.

21 listopada 2023 roku odbyły się w II Liceum Ogólnokształcącym VII Mistrzostwa Szachowe Szkoły. Celem mistrzostw była popularyzacja sportu szachowego oraz wyłonienie najlepszych zawodniczek i zawodników w tej dyscyplinie. Do rozgrywek przystąpiło 32 uczniów: 10 dziewcząt i 22 chłopców. Koordynatorem zawodów była pani Kinga Krawczyk przy wsparciu pani Joanny Kity.

Zwycięzcy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wyniki rywalizacji: kategoria dziewcząt: Wójtowicz Zofia kl. 2d – I miejsce, Bernatek Julia kl. 1g – II miejsce, Zabroń Dominika kl. 2a – III miejsce, Gałaś Oliwia kl. 1f – IV miejsce; kategoria chłopców: Domań Wojciech kl. 4a – I miejsce, Drzewicki Nataniel kl. 2f – II miejsce, Borkowski Patryk kl. 1d – II miejsce, Błaszczyk Kamil kl. 3d – IV miejsce. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim zawodnikom.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »