Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK w Chełmskiej Bibliotece Publicznej

Na zdjęciu Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Niderla, Julia oraz pan Norbert Wysocki.

W piątek 24 listopada 2023 roku nasza szkoła brała udział w uroczystej Gali Obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Za udział 20. Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie „Młoda Krew Ratuje Życie” 2022/2023 zostaliśmy wyróżnieni pamiątkowym dyplomem oraz nagrodą rzeczową w postaci torby medycznej. Nauczyciel naszej szkoły Pan Norbert Wysocki w imieniu Samorządu Miasta Chełm dostał podziękowanie za promowanie honorowego krwiodawstwa oraz przekazanie 36550 ml krwi. Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy i aktywny udział w ratowaniu ludzkiego życia naszej młodzieży. Opiekunem Szkolnego Koła PCK jest Pani Joanna Kita.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu laureaci konkursu CLICKONMANIAC.
Aktualności

CLICKONMANIAC 2024

Tuż przed wakacjami w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz wydawnictwa Express Publishing & EGIS. Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak licealiści z Lublina, Zamościa czy Świdnika, pisali konkurs na najwyższym poziomie

Czytaj dalej »

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 21 czerwca 2024 (piątek) według następującego harmonogramu: godzina 9:00 klasy III; godzina 10:00 klasy II; godzina 11:00 klasy I.

Czytaj dalej »
Na zdjęciu tegoroczni abiturienci.
Aktualności

Egzamin maturalny

7 maja był pierwszym dniem egzaminów maturalnych. Przez najbliższe trzy tygodnie Absolwenci będą zdawać egzaminy w wersji pisemnej oraz ustnej. Życzymy Wam powodzenia!

Czytaj dalej »