Dni Honorowego Krwiodawstwa PCK w Chełmskiej Bibliotece Publicznej

Na zdjęciu Dyrektor szkoły Pan Zbigniew Niderla, Julia oraz pan Norbert Wysocki.

W piątek 24 listopada 2023 roku nasza szkoła brała udział w uroczystej Gali Obchodów Dni Honorowego Krwiodawstwa Polskiego Czerwonego Krzyża. Za udział 20. Edycji Ogólnopolskiego Turnieju Szkół oraz Uczelni Wyższych w Honorowym Krwiodawstwie „Młoda Krew Ratuje Życie” 2022/2023 zostaliśmy wyróżnieni pamiątkowym dyplomem oraz nagrodą rzeczową w postaci torby medycznej. Nauczyciel naszej szkoły Pan Norbert Wysocki w imieniu Samorządu Miasta Chełm dostał podziękowanie za promowanie honorowego krwiodawstwa oraz przekazanie 36550 ml krwi. Serdecznie gratulujemy wspaniałej postawy i aktywny udział w ratowaniu ludzkiego życia naszej młodzieży. Opiekunem Szkolnego Koła PCK jest Pani Joanna Kita.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »