Awans Dreszerczyków do etapu okręgowego konkursu CLICKONMANIAC

Na zdjęciu Magda, Alan i Julia laureaci szkolnego etapu CLICKONMANIAC.

Jak co roku młodzież naszej szkoły miała okazję sprawdzić swoje umiejętności językowe w Wojewódzkim Konkursie Języka Angielskiego CLICKONMANIAC. Do szkolnego etapu, który odbył się 1 grudnia, przystąpiło osiemnaście osób z klas 1 – 3. Młodzież naszej szkoły pisała konkurs na najwyższym poziomie – Master. Do etapu okręgowego zakwalifikowały się trzy osoby: Magda Piecuch z klasy 3e, Julia Kuryś z klasy 2g oraz Alan Koperski z klasy 3b. Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów na kolejnych etapach konkursu.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu laureaci konkursu CLICKONMANIAC.
Aktualności

CLICKONMANIAC 2024

Tuż przed wakacjami w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz wydawnictwa Express Publishing & EGIS. Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak licealiści z Lublina, Zamościa czy Świdnika, pisali konkurs na najwyższym poziomie

Czytaj dalej »

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 21 czerwca 2024 (piątek) według następującego harmonogramu: godzina 9:00 klasy III; godzina 10:00 klasy II; godzina 11:00 klasy I.

Czytaj dalej »
Na zdjęciu tegoroczni abiturienci.
Aktualności

Egzamin maturalny

7 maja był pierwszym dniem egzaminów maturalnych. Przez najbliższe trzy tygodnie Absolwenci będą zdawać egzaminy w wersji pisemnej oraz ustnej. Życzymy Wam powodzenia!

Czytaj dalej »