Sukces Dreszerczyków w naukach przyrodniczych

Na zdjęciu zdobywczynie I miejsca Aleksandra, Katarzyna i Wiktoria.

Drużyna w składzie Wiktoria Krupa, Katarzyna Wiszniewska i Aleksandra Zalewska z klasy czwartej o profilu medycznym wykazała się ogromną wiedzą zajmując I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Biologicznym „MEDUZA” oraz II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Chemicznym „ELEKTRON”. Kolejna drużyna reprezentująca naszą szkołę w turnieju chemicznym w składzie : Magda Piecuch, Aleksandra Włodarczyk, Oliwia Zając z klasy trzeciej o profilu medycznym zajęła IV miejsce. Konkursy zorganizowane zostały przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Chełmie w ramach projektu „Młodzi odkrywcy – inżynieria bez tajemnic”. Turnieje miały ciekawą formułę. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami praktycznymi. Turniej był ciekawą formą sprawdzenia samego siebie i sprawił uczniom wiele radości. Życzymy dalszych sukcesów w pogłębianiu wiedzy i rozwoju kreatywności na polu naukowym.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu laureaci konkursu CLICKONMANIAC.
Aktualności

CLICKONMANIAC 2024

Tuż przed wakacjami w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu odbyło się uroczyste podsumowanie XVIII edycji Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego CLICKONMANIAC organizowanego pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Zamość oraz wydawnictwa Express Publishing & EGIS. Uczniowie naszej szkoły, podobnie jak licealiści z Lublina, Zamościa czy Świdnika, pisali konkurs na najwyższym poziomie

Czytaj dalej »

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Drodzy Uczniowie, zapraszamy na uroczyste zakończenie roku szkolnego 21 czerwca 2024 (piątek) według następującego harmonogramu: godzina 9:00 klasy III; godzina 10:00 klasy II; godzina 11:00 klasy I.

Czytaj dalej »
Na zdjęciu tegoroczni abiturienci.
Aktualności

Egzamin maturalny

7 maja był pierwszym dniem egzaminów maturalnych. Przez najbliższe trzy tygodnie Absolwenci będą zdawać egzaminy w wersji pisemnej oraz ustnej. Życzymy Wam powodzenia!

Czytaj dalej »