Sukces Dreszerczyków w naukach przyrodniczych

Na zdjęciu zdobywczynie I miejsca Aleksandra, Katarzyna i Wiktoria.

Drużyna w składzie Wiktoria Krupa, Katarzyna Wiszniewska i Aleksandra Zalewska z klasy czwartej o profilu medycznym wykazała się ogromną wiedzą zajmując I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Biologicznym „MEDUZA” oraz II miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Chemicznym „ELEKTRON”. Kolejna drużyna reprezentująca naszą szkołę w turnieju chemicznym w składzie : Magda Piecuch, Aleksandra Włodarczyk, Oliwia Zając z klasy trzeciej o profilu medycznym zajęła IV miejsce. Konkursy zorganizowane zostały przez Państwową Akademię Nauk Stosowanych w Chełmie w ramach projektu „Młodzi odkrywcy – inżynieria bez tajemnic”. Turnieje miały ciekawą formułę. Uczniowie musieli wykazać się nie tylko wiedzą, ale również umiejętnościami praktycznymi. Turniej był ciekawą formą sprawdzenia samego siebie i sprawił uczniom wiele radości. Życzymy dalszych sukcesów w pogłębianiu wiedzy i rozwoju kreatywności na polu naukowym.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »