Szkolny Dzień Tolerancji

Na zdjęciu uczestnicy meczu nauczyciele kontra uczniowie.

29 listopada odbył się Szkolny Dzień Tolerancji i Życzliwości, w ramach którego odbyło się wiele działań. Uczniowie tego dnia przebierali się zgodnie z wylosowanym tematem. Odbył się również mecz w koszykówkę nauczyciele kontra uczniowie. Rywalizacja podczas meczu wzbudziła wiele pozytywnych emocji. Dreszerczycy dopingowali obie strony rozgrywki, ale ostatecznie zwyciężyła drużyna uczniów z wynikiem 31:26. Tego dnia miała również miejsce zbiórka funduszy na rzecz podopiecznych Fundacji Hospicjum Starego Psa u Psiej Mamy oraz sprzedaż Hospicyjnych kalendarzy ściennych na rok 2024.

Udostępnij

Kategorie

Ostatnie wpisy

Na zdjęciu uczestnicy Super Dwójek 2024 wraz z jury.
Aktualności

Super Dwójki 2024

🌻🌷Tradycją jest, że w pierwszych dniach wiosny obchodzimy Dzień Ucznia. 💐🌞 Z tej okazji, jak co roku w naszej szkole odbył się konkurs talentów ,,Super Dwójki”, w którym udział wzięło 24 naszych utalentowanych uczniów. Młodzież lubi podejmować wyzwania, próbować swoich sił, tak więc zainteresowanie konkursem nie słabnie. Startujący w konkursie

Czytaj dalej »
Aktualności

Global Money Week 2024

W najbliższym tygodniu w nasza szkoła weźmie udział w światowym wydarzeniu Global Money Week 2024. Jest to coroczna międzynarodowa kampania z zakresu edukacji finansowej wśród dzieci i młodzieży, aby młodzi ludzie zyskiwali świadomość finansową i stopniowo rozwijali wiedzę, umiejętności, a także kształtowali postawy i zachowania niezbędne do podejmowania racjonalnych decyzji

Czytaj dalej »
Na zdjęciu slajd z webinarium
Aktualności

Webinar „Nowoczesne metody finansowania startupów”

„Nowoczesne metody finansowania startupów” to temat kolejnego webinarium, w którym uczestniczyła młodzież naszego liceum objęta programem „Klasa Akademicka SGH”. 12 marca zajęcia online poprowadził dr Kamil Gemra z Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestniczący w nim uczniowie klasy 3b o profilu menedżerskim wzbogacili swoją wiedzę z

Czytaj dalej »